Alcasar Yönetici Masası

- PLN-5312

YÖNETİCİ MASASI

MASA: 200X80X75h / 180X80X75h / 160X80X75h
ETAJER: 72X50X75h
SEHPA: 50X50X45h / 60X60X45h
KÜTÜPHANE: 180X45X84h / 180X45X117h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Klasik Bir Şıklık
Klasik bir ofis mobilyası olarak, desenleri ile elde ettiği şıklığı, son derece asil bir görünüm ile sunuyor. Alcasar yönetici masası, spesifik bir duruşa sahiptir ve farklı olmak isteyenlere hitap eder. Ağırlığı olan, zengin duruşu ile güçlü bir imaj ortaya koyan yönetici masası, ofisini akılda kalıcı ofis mobilyaları ile donatmak isteyenler için cazip olacaktır. Ayrıca masanın zengin görünümlü desenleri ön kısmını tamamen bezemiş durumdadır ve bu şekilde konumlandığı ortamı gösterişli kılmaktadır.

Ahşabın Sıcaklığı Ön Planda
Yönetici ofislerinde ahşap sıcak bir dekorasyon unsurudur. Bu şekilde tasarıma şık bir dokunuşta bulunulur ve ziyaretçilerin gözünde daha pozitif bir imaj yaratılabilir. Dolayısıyla yönetici masaları genellikle ahşaptan güç alır. Diğer tüm ayrıntılar, ahşabın muhteşem dokusu üzerinde yükselir. Polen Mobilya Alcasar Yönetici Masası da harika ahşap dokusunu, bu özel desenler ile ortaya çıkarıyor. Köşeli formu, geniş kullanım yüzeyi ve konforlu oluşu da ayrıca avantajlı özelliklerindendir. Bu sayede ofisin işlevsel parçalarından biri olarak konumlandırılabilir. Keyifli bir ofis tasarlamak, bu şık tasarım ile mümkündür.

* Ürün kodu yada ürün adı ile arama yapabilirsiniz.