Curve Yönetici Masası

- PLN-5301

YÖNETİCİ MASASI

YÖNETİCİ MASASI: 240X180X75h
ETAJER: 180X65X65h
KİTAPLIK: 220X50X100h
SEHPA: 50X50X45h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR
E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Dominantlığın Sadelikle Buluştuğu Ofis Takımı

Klasik modern çizgilere sahip olan Curve Yönetici Ofis Takımı, estetik duruşuyla da gözlere hitap ediyor.

Sade bir ofis mobilya takımı özelliğine sahip olmasının yanı sıra, dominant bir görüntüyle ciddiyeti de yansıtarak pek çok farklı sektöre hitap eden tarzıyla farklı alanlarda iş sahiplerine de hitap ediyor.

Gerektiğinde minik toplantılara da ev sahipliği yapabilecek olan toplantı masasının da kullanılmasıyla birebir görüşmeler veya kalabalık toplantıların yapılması mümkün hale geliyor. Tasarımında estetik görüntünün yanında kullanışlı olmasına da özen gösterilmiş olan bu makam takımı, yöneticilerin tüm ihtiyaçları için ideal bir çözüm ortağı oluyor. Tarzı, tasarım estetiği ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle bu ofis takımı tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklere sahiptir.

Fonksiyonel Kullanım Alanı

Hem masa hem kitaplık parçalarına sahip olan bu ofis takımı sayesinde artık önemli dosyalar ya da evraklar için ekstra yer ayrılması gerekmiyor. Masa ve kitaplığın bir arada yer alması ise ofisteki kullanım alanının verimli kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca ofise gelen misafirlere hazırlanan ikramlar için takımın bir parçası olan ofis sehpası, şık bir çözüm sağlıyor.

* Ürün kodu yada ürün adı ile arama yapabilirsiniz.