Armenos Yönetici Masası

- PLN-5319

YÖNETİCİ MASASI

MASA: 200X90X75h
ETAJER: 72X50X75h
SEHPA: 50X50X45h / 60X60X45h
KÜTÜPHANE: 180X45X84h / 180X45X117h

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Modern Detaylar
Net bir tasarım çizgisine sahip olan Armenos yönetici masası, ön kısmında bulunan geometrik deseni ile modernliğini ilan ediyor ve bu sayede çağdaş bir görünüme kavuşuyor. Bunu yaparken takındığı sadelik ise tasarımı uzun ömürlü ve adeta zamansız kılıyor. Her dönemin sevilen tasarımlarından biri olacak, modanın ve trendlerin ötesinde bir güzelliğe sahip olan yönetici masası, spesifik bir ofis mobilyasıdır.

İşlevsel ve Zarif
Tasarımı ile zarafetini ortaya koyan tasarım, işlevselliği ile de mükemmel olmayı başarıyor. Güzelliğini fonksiyonu ile tamamlıyor adeta. Yönetici masalarında aranan önemli iki özelliktir bunlar ve bu ürünün geniş çalışma alanı sağlayan yüzeyi, entegre parçalar ile tamamlanarak daha da işlevsel hale gelebilmesi, fonksiyonelliğinin göstergesidir. Renk alternatiflerinin sunulması sayesinde, Armenos yönetici masası spesifik bir hal alabilir ve ofisinizi benzersiz kılabilir. Bu anlamda sunulan çeşitlilik, karakteristik bir ofis yaratmak için oldukça faydalı olacaktır. Sıradan olmayan büro mobilyalar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

* Ürün kodu yada ürün adı ile arama yapabilirsiniz.